Pre autá

Solárne fólie poskytujú vyšší komfort pri vedení vozidla, najmä v slnečných dňoch. Ochraňujú Vás, i celú posádku od silných slnečných lúčov a zabraňujú tiež prehriatie interiéru vozidla. Tieto fólie  majú aj bezpečnostný charakter. Vďaka stmaveniu skiel je menšia pravdepodobnosť, že si zlodej všimne zabudnuté veci na zadných sedadlách. V prípade rozbitia skiel násilím, alebo pri autonehode, ostáva sklo v celku a tým znižuje riziko zranenia posádky.


Poskytujeme 5 rôznych stupňov stmavenia skiel, z ktorých si môžete vybrať práve ten, ktorý Vám bude najviac vyhovovať. Naši pracovníci Vám radi ukážu vzorky priamo v našej dielni.

 

Náš personál má 15-ročné skúsenosti v tejto oblasti, každému detailu sa venujeme s najväčšou precíznosťou a urobíme vždy maximum pre spokojnosť zákazníka. Disponujeme certifikátmi kvality, ako i výhrami v celoeurópskych súťažiach, preto je úroveň našej práce stále čo najvyššia.

Používame výhradne fólie značky 3M a to :

  • 3M Panther CS – colour stabil –fólia najvyššej kvality, poskytujeme 2 roky záruku na aplikáciu a výrobca poskytuje doživotnú záruku na materiál.
  • 3M Panther SX – nižšia kvalita = nižšia cena, 3 ročná garancia výrobcu na životnosť fólie, 2 roky záruka na aplikáciu.


Ku každej aplikácii poskytujeme certifikát o montáži.

Top