Wrap - celokarosériové

Súčasné trendy sa nevyhýbajú ani odvetviu autofólií, umožňujú nám zmenu farby karosérie bez vážnejšieho zásahu, či nutnosti jej prestriekania. Stačí si vybrať vzor z aktuálneho vzorkovníku a my zmeníme farbu Vášho vozidla za pár dní. Na výber je už v dnešnej dobe mnoho farieb a ich odtieňov, aby si každý našiel to svoje. Nezáleží na tom, či je Vaše vozidlo  biele, čierne, či zelené, my jeho farbu zmeníme na akú budete chcieť. Vozidlá olepujeme tak, že niektoré súčasti je nutné rozobrať, aby bola zabezpečená čo najvyššia efektivita a kvalita fólie, najmä  v ohyboch a lomoch karosérie, kde má fólia tendenciu sa odliepať, pri nekvalitnej aplikácii, bez rozoberania. 

Náš personál má 15-ročné skúsenosti v tejto oblasti, každému detailu sa venujeme s najväčšou precíznosťou a urobíme vždy maximum pre spokojnosť zákazníka. Disponujeme certifikátmi kvality, ako i výhrami v celoeurópskych súťažiach, preto je úroveň našej práce stále čo najvyššia.

 

Zabezpečujeme takisto reklamné polepy vozidiel, v prípade potreby navrhneme dizajn podľa Vašich predstáv.
  
Ku každému celoolepu vozidla je odvoz a dovoz zákazníka samozrejmosťou.
               
Používame výhradne fólie značky 3M, ku ktorým poskytujeme záruku 2 roky na prácu. Výrobca poskytuje záruku 5 rokov na horizontálne plochy (kapota a strecha) a 7 ročnú záruku na vertikálne časti vozidla (ostatné časti).

Top