AUTOFÓLIE

Náš personál má 15-ročné skúsenosti v tejto oblasti, každému detailu sa venujeme s najväčšou precíznosťou a urobíme vždy maximum pre spokojnosť zákazníka. Disponujeme certifikátmi kvality, ako i výhrami v celoeurópskych súťažiach, preto je úroveň našej práce stále čo najvyššia.

Používame výhradne fólie značky 3M a to :

  • 3M Panther CS – colour stabil –fólia najvyššej kvality, poskytujeme 2 roky záruku na aplikáciu a výrobca poskytuje doživotnú záruku na materiál.
  • 3M Panther SX – nižšia kvalita = nižšia cena, 3 ročná garancia výrobcu na životnosť fólie, 2 roky záruka na aplikáciu.


Ku každej aplikácii poskytujeme certifikát o montáži.

 

SOLÁRNE FÓLIE

Solárne fólie poskytujú vyšší komfort pri vedení vozidla, najmä v slnečných dňoch. Ochraňujú Vás, i celú posádku od silných slnečných lúčov a zabraňujú tiež prehriatie interiéru vozidla. Tieto fólie majú aj bezpečnostný charakter. Vďaka stmaveniu skiel je menšia pravdepodobnosť, že si zlodej všimne zabudnuté veci na zadných sedadlách. V prípade rozbitia skiel násilím, alebo pri autonehode, ostáva sklo v celku a tým znižuje riziko zranenia posádky.

Poskytujeme 5 rôznych stupňov stmavenia skiel, z ktorých si môžete vybrať práve ten, ktorý Vám bude najviac vyhovovať. Naši pracovníci Vám radi ukážu vzorky priamo v našej dielni.

 

WRAP - CELOKAROSÉRIOVÉ POLEPY ÁUT

Súčasné trendy sa nevyhýbajú ani odvetviu autofólií, umožňujú nám zmenu farby karosérie bez vážnejšieho zásahu, či nutnosti jej prestriekania. Stačí si vybrať vzor z aktuálneho vzorkovníku a my zmeníme farbu Vášho vozidla za pár dní. Na výber je už v dnešnej dobe mnoho farieb a ich odtieňov, aby si každý našiel to svoje. Nezáleží na tom, či je Vaše vozidlo  biele, čierne, či zelené, my jeho farbu zmeníme na akú budete chcieť. Vozidlá olepujeme tak, že niektoré súčasti je nutné rozobrať, aby bola zabezpečená čo najvyššia efektivita a kvalita fólie, najmä  v ohyboch a lomoch karosérie, kde má fólia tendenciu sa odliepať, pri nekvalitnej aplikácii, bez rozoberania. 

 

BEZPEČNOSTNÉ FÓLIE

Ponúkame montáž špeciálnych priesvitných ochranných fólií, ktoré aplikujeme buď na čelné okno, alebo na rôzne diely karosérie vozila. Väčšinou sa jedná o prednú časť, ktorá je tým chránená proti dopadom kamienkov. 

Takisto zabezpečujeme montáž bezpečnostných fólii na okná vozidiel, domov, či objektov, ktoré chránia proti vniknutiu zlodejov. Pri autonehodách majú tieto fólie aj bezpečnostný charakter, nakoľko rozbité okno ostane v celku a tým zmenší riziko porezania pasažierov.

 

 

REKLAMNÉ POLEPY

Ponúkame reklamné polepy na všetky druhy vozidiel.  Zabezpečíme kompletné olepenie Vašich firemných vozidiel, vrátane materiálu a grafického návrhu.  Odvoz a dovoz vozidla samozrejmosťou.

 

 

 

 

 

 

OCHRANNÉ FÓLIE

Chcete ochrániť karosériu svojho auta proti kamienkom a škrabancom? Priehľadná ochranná fólia je teda presne určená Vám. Dokážeme ju aplikovať  ako na karosériu vozidla, tak aj na svetlá, či iné súčasti Vášho auta. Je veľmi kvalitná a trvácna, no hlavne plní svoj účel naozaj tak, ako má. Pre cenovú ponuku nás kontaktujte.

 

 

 

 

 

 

MÁTE OTÁZKY? KONTAKTUJTE NÁS

 

MARTIN PIKULÍK

+421 902 455 000

pikulik@autopdk.sk

Servis, poistenie, poistné udalosti

 

Top