Dovoz áut zo zahraničia

Vozidlá dovážame primárne z našich zdrojov, pretože len tak vieme garantovať počet najazdených kilometrov a hlavne, kupujete vozidlo od Slovenskej firmy a teda celá transakcia sa riadi Slovenskými zákonmi. To zmenená, že dostávate 12 mesačnú garanciu na skryté vady a výhradne u nás, doživotná garancia najazdených kilometrov. Dovážame vozidlá v hodnote od 15 000 €.


Nami dovezené vozidlá riadne udržiavané, s jasnou servisnou históriu a pôvodom.


Väčšinou sa jedná o vozidlá po ukončení operatívneho leasingu, jazdené jednou osobou a servisované len v autorizovanom autoservise. Teda kompletnú servisnú históriu je možné si bez problémov preveriť.


V prípade, že máte záujem o dovoz vozidla, na základe Vami zaslaného výberu, radi Vam zabezpečíme aj takúto službu, avšak je potrebné počítať s tým, že v takomto prípade sme len sprostredkovateľ služby a na vozidlo nemôžeme poskytovať garancie, nakoľko nie sme predávajúcim. Vami vybrané auto samozrejme na mieste skontrolujeme v maximálnej možnej miere, čo zahŕňa komplexnú prehlidku, premeranie laku, diagnostiku a testovaciu jazdu. Vozidlá, dovážané z Vami vybraného zdroja, prechádzajú tzv. online previerkou, kedy si preveríme vozidlo, ešte pred vycestovaním. 


Ako to prebieha?

Ak sa rozhodnete, pre vozidlo od našich výhradných partnerov, na úvodnom stretnutí s Vami preberieme všetky podrobnosti, týkajúce sa vozidla, o aké máte záujem. Je dobré premyslieť si dopredu viac variant, motorizáciu, stav najazdených kilometrov, výbavu... Radi Vám poradíme, čo je pre Vás vhodné a ktorým smerom sa uberať. Pri výbere vozidla uplatňujeme naše 15 ročné skúsenosti s predajom jazdených vozidiel a urobíme všetko pre Vašu spokojnosť. Pokiaľ nie je vo Vašich možnostiach dohodnúť si osobné stretnutie, dokážeme celý proces vyriešiť aj telefonicky, resp. prostredníctvom emailovej komunikácie.

Po určení modelu a stanovení si všetkých požiadaviek pristúpime k hľadaniu vozidla. Každá ponuka, ktorá Vám bude zaslaná emailom obsahuje fotodokumentáciu, popis vozidla, jeho výbavu a prípadné poškodenia. Cenu uvádzame vždy vrátane všetkých poplatkov súvisiacich s dovozom a prihlásením do evidencie. Žiadne skryté poplatky.

Následne, po výbere vozidla Vám zasielame ponuky formou emailu. 

Existujú dva spôsoby, ako pre Vás môžeme zabezpečiť vozidlo na objednávku a to priama kúpa od dodávateľa, alebo dnes veľmi populárnou formou dražby.
Po odsúhlasení si konkrétneho vozidla z ponúk, ktoré sme Vám zaslali, pristupujeme k podpisu záväznej objednávky. Pri podpise ktorej skladá klient zálohu vo výške:
 
30% z kúpnej ceny (platí pre vozidlá od 15.000€ do 20.000 €)
40% z kúpnej ceny (platí pre vozidlá od 20.000€ do 30.000 €)
50% z kúpnej ceny (platí pre vozidlá nad 30.000 €)

Toto vozidlo následne dovezieme a prihlásime priamo na Vás. Akonáhle bude vozidlo u nás, môže si ho prísť klient skontrolovať, prípade nechať prehliadnuť vo Vami zvolenom autoservise. Tým sa presvedčíte, že stav, ktorý sme deklarovali, je pravdivý. 

Pokaľ sú na vozidle vady, o ktorých by klient informovaný vopred nebol, odstránime ich na naše náklady, resp. pri vážnych chybách má klient právo odstúpiť od zmluvy a záloha je mu vrátená v plnej výške.
 
Zvyšnú kúpnu cenu doplácate až pri preberaní vozidla


Na čo všetko poskytujeme garanciu?

  • pôvod vozidla
  • najazdené kilometre
  • stav bez predošlých vážnych havárií
  • záruka na skryté vady podľa platnej legislatívy

 

Doplnkové služby, ktoré poskytujeme

  • Poistenie vozidiel (zákonné, havarijné, GAP )
  • Montáž zabezpečenia VAM
  • Autoservis / Autolakovňa
  • Leasing / Úver
  • Autofólie 

 
Vozidlá s hybridným, alebo elektrickým pohonom, dovážame, len ak sa na ne vzťahuje fabrická záruka.

 


CHCETE VEDIEŤ VIAC O TOM AKO FUNGUJE DOVOZ ÁUT ZO ZAHRANIČIA? PRIPRAVILI SME PRE VÁS PDF MANUÁL SO VŠETKÝMI INFORMÁCIAMI, KLIKNITE

 


 

 

MÁTE OTÁZKY? KONTAKTUJTE MA

IGOR CHALKA

+421 917 955 000

chalka@autopdk.sk

Dovoz vozidiel

 

 

 

 
AK MÁTE ZÁUJEM O DOVEZENIE AUTA ZO ZAHRANIČIA, VYPLŇTE, PROSÍM, TENTO FORMULÁR A BUDEME VÁS KONTAKTOVAŤ V ČO NAJKRATŠOM ČASE

Top