Dovoz áut zo zahraničia

Vážení zákazníci, s účinnosťou od 1.3.2020 dochádza k zmene v cenníku zálohových platieb, pri dovezených vozidlách. Konkrétne ceny nájdete nižšie, v časti "ako to prebieha".

Hneď v úvode si dovoľujeme upozorniť ctených klientov, že nedovážame vozidlá, ktoré si sami vyberú v zahraničnej inzercii.


Prečo? Jeden z hlavných dôvodov je, že na takto zakúpené vozidlo z rôznych bazárov sa väčšinou nevzťahuje žiadna garancia a v prípade problémov je čokoľvek nevymožiteľné. Vozidlá dovážame výhradne z našich zdrojov, pretože len tak vieme garantovať počet najazdených kilometrov a hlavne, kupujete vozidlo od Slovenskej firmy a teda celá transakcia sa riadi Slovenskými zákonmi. Teda 12 mesačná garancia na skryté chyby a u výhradne u nás, doživotná garancia najazdených kilometrov.


Rozhodli ste sa kúpiť vozidlo, no nenašli ste práve to, ktoré chcete? Nemáte dostatok času, alebo znalostí, aby ste vycestovali do zahraničia za svojim vysnívaným autom? Práve pre Vás je tu služba „dovoz na objednávku“. 


Vozidlá dovážame z Belgicka, Nemecka, Holandska, Nemecka, Francúzska, Rakúska, alebo z Českej Republiky.


Každé vozidlo je riadne udržiavané, s jasnou servisnou históriu a pôvodom.


Väčšinou sa jedná o vozidlá po ukončení operatívneho leasingu, jazdené jednou osobou a servisované len v autorizovanom autoservise. Teda kompletnú servisnú históriu je možné si bez problémov preveriť.


Ako to prebieha?


Na úvodnom stretnutí s Vami preberieme všetky podrobnosti, týkajúce sa vozidla, o aké máte záujem. Je dobré premyslieť si dopredu viac variant, motorizáciu, stav najazdených kilometrov, výbavu... Radi Vám poradíme, čo je pre Vás vhodné a ktorým smerom sa uberať. Pri výbere vozidla uplatňujeme naše 13 ročné skúsenosti s predajom jazdených vozidiel a urobíme všetko pre Vašu spokojnosť.


Po určení modelu a stanovení si všetkých požiadaviek pristúpime k hľadaniu vozidla. Každá ponuka, ktorá Vám bude zaslaná emailom obsahuje fotodokumentáciu, popis vozidla, jeho výbavu a prípadné poškodenia. Cenu uvádzame vždy vrátane všetkých poplatkov súvisiacich s dovozom a prihlásením do evidencie. Žiadne skryté poplatky.

Následne, o výbere konkrétneho vozidla z ponúk, ktoré sme Vám zaslali, pristupujeme k podpisu záväznej objednávky. Pri podpise ktorej skladá klient zálohu vo výške:

20% z kúpnej ceny (platí pre vozidlá do 10.000 €)

30% z kúpnej ceny (platí pre vozidlá od 10.000€ do 20.000 €)

40% z kúpnej ceny (platí pre vozidlá od 20.000€ do 30.000 €)

50% z kúpnej ceny (platí pre vozidlá nad 30.000 €)


Toto vozidlo následne kúpime a dovezieme. Akonáhle bude vozidlo u nás, môže si ho prísť klient skontrolovať, prípade nechať prehliadnuť v ním zvolenom autoservise. Tým sa presvedčí, stav, ktorý sme deklarovali, je pravdivý. 


Pokaľ sú na vozidle závady, o ktorých by klient informovaný vopred nebol, odstránime ich na naše náklady, resp. pri vážnych chybách má klient právo odstúpiť od zmluvy a záloha e mu vrátená v plnej výške.


Následne sa zaháji prihlásenie do evidencie priamo na meno klienta.
Po ukončení všetkých administratívnych úkonov vozidlo odovzdávame klientovi. Až pri preberaní vozidla, klient dopláca zvyšnú časť kúpnej ceny.


Na čo všetko poskytujeme garanciu?

 

  • pôvod vozidla
  • najazdené kilometre
  • stav bez predošlých vážnych havárií
  • záruka na skryté vady podľa platnej legislatívy

 
Vozidlá odovzdávame vždy vyčistené a prihlásené na Slovenských EČV.

Top