ROZPOZNÁTE “BAZÁROVÝ” SLANG ?

Pripravili sme pre Vás súťaž v podobe kvízu o desať atraktívnych cien. Čaká Vás 30 otázok z prostredia autobazárov, súťaž štartuje 1.10.2018 o 17:00 a končí 21.10. o 23:59. Víťazov vyhlásime v utorok 23.10. v živom vysielaní na našej facebook stránke. Pred začatím kvízu si prosím prečítajte podmienky súťaže.

 

 

 

 1. Súťaž usporadúva spoločnosť PDK, spol. s r.o., so sídlom Rastlinná 38, Bratislava, IČO: 35 974 800 (ďalej len usporiadateľ), pod svojou záštitou a všetky uvedené ceny sú financované výhradne z jej zdrojov. Trvanie súťaže je od 1.10.2018 - 17:00 hod., do 21.10.2018 - 23:59 hod. Žrebovanie výhier sa uskutoční dňa 23.10.2018 o 17:00 hod., v živom vysielaní na Facebook profile usporiadateľa. 
 2. Súťaže sa môže zučastniť každý občan s dovŕšeným vekom mimálne 18 rokov. 
 3. Do súťaže sa môže každý zúčastnený zapojiť len raz, pri zistení duplicinej účasti, bude zo súťaže vylúčený.
 4. Podminkami účasti sú: 
 1. dať LIKE na súťažný príspevok usporiadateľa
 2. zdieľať verejne súťažný príspevok usporiadateľa
 3. každý účastník súťaže musí byť fanúšikom Facebook profilu usporiadateľa, alebo sa ním musí stať.
 1. Pre postup do hry o ceny č. 1,2 a 3 musí účastník odpovedať správne na všetky zadané kvízové otázky, resp. sa môže v jedenej otázke zmýliť. Účastníci, ktorí zodpovedia správne na 50% otázok a viac budú zaradení do žrebovania o cenu číslo 4-10.
 2. zoznam cien:
 1. Zimné pneumatiky (podľa vlastného výberu). Maximálna hodnota ceny je 300€ bez DPH. V prípade, že bude kúpna cena vybraných pneumatík vyššia, výherca si môže doplatiť zvyšnú časť kúpnej ceny sám)
 2. Olejový servis (výmena oleja a jedného filtra na vozdile, ktoré musí výherca vlastniť, resp. musí byť zapísaný v technickom preukaze ako držiteľ)
 3. Autofólie (solárne zatmavujúce fólie na zadnú časť vozidla, t.j. zadné bočné okná+kufrová časť vozidla)
 4. Jazda na Ferrari (darčeková poukážka na niekoľkominútovú jazdu Ferrari, podľa aktuálnej ponuky dodávajúceho atrakcie).
 5. Kompletné vyčistenie vozidla s tepovaním (cena sa týka osobných motorových vozidiel. Zahŕňa kompletné umytie, povysávanie, vytepovanie, čistenie a impregnácia plastov, impregnácia pneumatík, ručné voskovanie).
 6. Technická + Emisná kontrola (poukážka na jednorázové vykonanie TK a EK na osobné vozidlo. Pokiaľ nebude technický stav vozidla, alebo emisné normy dostatočné, opakovanú kontorlu si hradí výherca sám).
 7. Koberce do auta (Interiérové rohože, gumené, alebo textilné, podľa výberu výhercu, ktoré si výherca vyberie v ponuke dodávateľa usporiadateľa. Maximálna hodnota ceny je 40€ bez DPH. V prípade, že si vyberie výherca produkt vo vyššej cene, môže si zvyšok doplatiť sám).
 8. Kompletné umytie vozidla zvonka+zvnútra (umytie osobného vozidla zvonka, vysávanie interiéru, čistenie a impregnácia plastov, impregnácia pneumatík).
 9. Povinná výbava do auta (obsahuje povinnú výbavu podľa platnej legislatívy, platnej na území SR).
 10. Povinná výbava do auta ( obsahuje povinnú výbavu podľa platnej legislatívy, platnej na území SR).
 1. Kažý účastník súťaže, ktorý zaklikne políčko “chcem reklamné predmety”, dostane za účasť pero, kľúčenku a zapalovač s logom usporiadateľa. Pre ich zaslanie, je nutné poslať svoje meno a adresu na info@autopdk.sk
 2. Každý účastník súťaže musí uplatniť poukaz na svoju výhru do 6 mesiacov od jej odovzdania usporiadateľom.
 3. Každý učastník musí odpovedať na všetky kvízové otázky, inak je jeho účasť v súťaži neplatná.
 4. Každý účastník súhlasí so spracovaním poskytnutých osobných údajov, podľa platnej legislatívy GDPR. Poskytnuté údaje slúžia výhradne pre potreby usporiadateľa a nebudú poskytnuté tretím stranám. 
Top