Výkup vozidiel

Plne rozumieme, že predaj vozidla môže byť pre mnohých frustrujúci a časovo obmedzujúci. Výkup vozidla je služba pre zákazníkov, ktorí nemajú čas, ani eneriu, na podávanie inzerátov a stretávanie sa so záujemcami.
Odkúpime Vaše vozidlo rýchlo a jednoducho, postaráme sa o všetku administratívu, zabezpečíme prepis vozidla za Vás.

Treba dbať na to, že pri predaji vozidla cez inzerát, alebo inou formou, majú povinnosť všetky súkromné, aj právnické osoby povinnosť, držať 12 mesačnú garanciu na skryté vady, voči kupujúcemu.
My však prevezmeme pri výkupe na seba všetky garancie, teda nedržíte za vozidlo žiadne záruky na technický stav, čo je samozrejme podložené aj zmluvne.

Vozidlá prepisujeme do 30 dní, od vykúpenia. Je to najmä z toho dôvodu, aby auto nemalo papierovo zbytočne veľa vlastníkov.

Nemusíte sa báť, že je vozidlo ešte 30 dní registrované na Vás, pretože pri výkupe, za zmluvne zaväzujeme, že zodpovedáme za akýkoľvek priestupok.

 

AKO TO PREBIEHA..

Na termín ocenenia, sa u nás vždy treba objednať vopred.

Po takomto, vopred dohodnutom termíne, pristavíte vozidlo na našu prevádzku, kde prebehne cca 20 minútová obhliadka, posúdenie vizuálneho a technického stavu vozidla, tiež  skúšobná jazda.

Po obhliadke ste oboznámení s výkupnou cenou. Pokiaľ je pre Vás vyhovujúca, pristupujeme k nasledovnému kroku, ktorý pozostáva z obhliadky auta, v našom autoservise. Ak nájdeme na vozidle poškodenia, ktoré treba vyriešiť, výška ich opravy je odpočítaná z komunikovanej výkupnej ceny. Pokiaľ je vozidlo v poriadku, platí výkupná cena, na ktorej sme sa dohodli.

 

NECHAJTE SI ČAS, DO NIČOHO VÁS NETLAČÍME...

Každú ponuku na výkup vozidla dostávate od nás písomne a na rozhodnutie sa máte 3 dni, aby ste si mohli všetko pokojne premyslieť.
Pokiaľ nemôžete vozidlo predať ihneď, nevadí. Pri podpise rezervačnej zmluvy, počkáme na dodanie Vášho nového vozidla a to staré odkúpime neskôr.
 

PENIAZE IHNEĎ..

V prípade akceptovania ponuky vyplácame peniaze ihneď, maximálne však do 24 hodín, bez zbytočných procedúr.
Žiadne administratívne poplatky, žiadne skryté sankcie, všetko v krátkom čase, profesionálne, k Vašej spokojnosti.
 
V prípade neakceptovania nami ponúkanej čiastky je možný komisionálny predaj.
 

PRE FIRMY...

Zabezbečujeme takisto odkup celých vozových parkov z firiem. Vybavíme odvoz vozidiel, ich prepis a všetky náležitosti s tým súvisiace. Pri väčšom počte vozidiel, zrealizujeme obhliadku priamo u Vás. Pre bližšie informácie nás pokojne kontaktujte TU.
 
 
 
Potrebujete viac informácií? Prečítajte si náš článok, v ktorom sme zhrnuli všetko o výkupe vozidiel
 

 

 

MÁTE OTÁZKY? KONTAKTUJTE MA

JÁN WEIS

+421 918 955 000

weis@autopdk.sk

Výkup a predaj vozidiel

 

Top