Výkup vozidiel

Radi by ste predali Vaše vozidlo, no nechcete podávať inzerát, stretávať sa so záujemcami, ponúkať auto len tak na ulici? Nemáte čas zaoberať sa náležitosťami, spojenými s predajom?
 
Odkúpime Vaše vozidlo rýchlo, jednoducho a výhodne. Prevezmeme na seba všetky garancie, vozidlo za Váš prepíšeme. Všetko vyriešime za Vás.
 

AKO TO PREBIEHA..

 
Po vopred dohodnutom termíne, pristavíte vozidlo na našu prevádzku, kde prebehne cca 20 minútová obhliadka, posúdenie vizuálneho a technického stavu vozidla, tiež  skúšobná jazda. Ihneď na to, dostávate cenovú ponuku s konkrétnou sumou, ktorá sa nemení.
 
Nie ste do ničoho tlačení..
 
Každú ponuku na výkup vozidla dostávate od nás písomne a na rozhodnutie sa máte 3 dni, aby ste si mohli všetko pokojne premyslieť.
Pokiaľ nemôžete vozidlo predať ihneď, nevadí. Pri podpise rezervačnej zmluvy, počkáme na dodanie Vášho nového vozidla a to staré odkúpime nekôr.
 

PENIAZE IHNEĎ..

 
V prípade akceptovania ponuky vyplácame peniaze ihneď, bez zbytočných procedúr.
Žiadne administratívne poplatky, žiadne skryté sankcie, všetko rýchlo, a hlavne férovo.
 
V prípade neakceptovania nami ponúkanej čiastky je možný komisionálny predaj.
 
Zabezbečujeme takisto odkup celých vozových parkov z firiem. Vybavíme odvoz vozidiel, ich prepis a všetky náležitosti s tým súvisiace. Pri väčšom počte vozidiel, zrealizujeme obhliadku priamo u Vás. Pre bližšie informácie nás pokojne kontaktujte TU.
Top