KVALITNÉ POISTENIE

Poistenie vozidiel ponúkame ako súkromným osobám, tak aj firmám. Jedná sa o povinné zmluvné poistenie (PZP) a havarijné poistenie (KASKO), či špeciálne pripoistenie (GAP), alebo poistenie majetku. Pri firmách ponúkame hromadné, tzv. flotilové poistenie, ktoré je výhodné pri počte vozidiel 5 a viac. Spolupracujeme so všetkými poisťovňami, preto si klient môže sám vybrať, kde bude mať vozidlo poistené. 
 

Špeciálne, výhodné poistenie ponúkame každému, kto si zakúpi vozidlo u nás a nechá si ho poistiť zákonne, aj havarijne, automaticky dostáva zľavu na zákonné poistenie do výšky 30% a na havarijné až do výšky 50%.

 

Výhodnou sadzbou poistenia to však nekončí . . .
 

Našich klientov sa snažíme vždy zvýhodniť, ponúkame najlepšie možné sadzby, vždy k spokojnosti našich zákazníkov.

 

Každý klient, ktorý si u nás zakúpi vozidlo a nechá si ho kompletne poistiť, získava zadarmo balíky starostlivosti, za ktoré ostatní musia platiť. Jedná sa o služby, ktoré pokrývajú pomoc na cestách, alebo v prípade poistnej udalosti, či nehody. V takom prípade zabezpečíme odťah vozidla, jeho kompletnú opravu a celú komunikáciu s poisťovňou. Rovnako poskytneme klientovi počas doby opravy náhradné vozidlo. Nemusíte teda nič riešiť, my sa o všetko postaráme za Vás.
 

V prípade záujmu nás kontaktujte a pripravíme Vám ponuku presne na mieru.

 

 

MÁTE OTÁZKY? KONTAKTUJTE MA

MARTIN PIKULÍK

+421 902 455 000

pikulik@autopdk.sk

Servis, poistenie, poistné udalosti

 

Top