O nás

Spoločnosť PDK, spol. s r.o. bola založená v roku 2006, odvtedy stále napredujeme a rozširujeme portfólio ponúkaných služieb. Medzi hlavné činnosti našej spoločnosti patrí predaj, výkup a dovoz vozidiel. Poskytujeme fullservice služby v tejto oblasti, čo v praxi znamená, že sa snažíme, aby naši klienti našli všetko pod jednou strechou. Zákazník, ktorý si u nás kúpi vozidlo, má nie len nárok na lacnejšie servisné prehliadky a zvýhodnené poistenie svojho nového miláčika, ale taktiež mu vozidlo prepíšeme na dopravnom inšpektoráte, namontujeme zabezpečenie, či autofólie, pomôžeme so všetkými administratívnymi úkonmi.

 

Snažíme sa pre klienta urobiť vždy maximum, tak aby bol spokojný a šíril naše dobré meno ďalej, pretože to je pre nás tá najlepšia reklama. Ponúkame všetkým, ktorí sa rozhodnú zakúpiť si vozidlo u nás, doživotnú záruku na pôvod vozidla a pravosť najazdených kilometrov, čo považujeme v dnešnej ťažkej dobe, plnej neférových praktík, za našu devízu. Každý jeden zákazník je pre nás dôležitý, každý obchodný prípad je jedinečný a preto vždy kladieme dôraz na dôkladnosť a ústretový prístup.

 

Všetkým, ktorí už využili naše služby, úprimne ďakujeme a zo srdca veríme v stále narastajúcu a najmä spokojnú klientelu.

 

 

     PETER KURUCZ
     zakladateľ spoločnosti

Top