referencie

ref1

FIREMNÉ REFERENCIE

V rámci našej činnosti poskytujeme fullservis aj pre firemných klientov. Služby zahŕňajú správu vozového parku, poistenie, servis áut a mnoho ďalšieho. Ďakujeme všetkým za dlhoročnú dôveru.

ref2

RECENZIE ZÁKAZNÍKOV

Od nášho vzniku v roku 2006 sme mali možnosť obslúžiť tisíce zákazníkov. Vďaka sociálnym sieťam je kvalita našich služieb jednoducho odsledovateľná, dôkazom čoho je viac ako 23 000 fanúšikov na Facebooku a hodnotenie 4,9 z 5 na základe 324 recenzií na Facebooku a Google (dokopy). Nižšie nájdete vybrané recenzie.

Peter Sojčák
5-stars

Super prístup od A po Z. Veľká spokojnosť.. P. Kurucz super chlap s tímom ako sa patrí... Za mňa jeden z top prístupov k zákazníkovi... Určite odporúčam 

Tomáš Mako
5-stars

V Auto PDK som auto kupoval presne pred rokom, teda prisem recenziu po roku od nakupu, aby bola maximalne relevantna. S autom (Kodiaq) maximalna spokojnost. Najazdenych 30tis km bez problemov. Pristup v predajni je ukazkovo profesionalny. Na aute boli zadne brzdy na vymenu, na co som dostal mnou navrhnutu zlavu. Navyse na celnom okne bola mala prasklinka od kamienka a okno vymenili na svoje naklady z vlastnej iniciativy. Auto PDK mozem len odporucit 

Šimon Vároš
5-stars

Profesionálny a zároveň veľmi priateľský a férový prístup. Kupoval som auto na dovoz zo zahraničia, našli úžasné auto podľa mojich predstáv v perfektnom stave. Kúpa bola formou aukcie, kde dokoncali auto získali za cenu nižšiu, ako bol dohodnutý cenový limit. Auto pri odovzdávke vyzeralo ako nové a zatiaľ som maximáne spokojný. Jednoznačne odporúčam každému, kto zvažuje akúkoľvek kúpu jazdeného vozidla. 

Katarína Halajová
5-stars

Auto PDK odporúčam každému, kto chce kúpiť alebo predať auto. Na jednom mieste zabezpečia všetky veci s tým spojené, či už prepis auta, poistenie, zabezpečenie vozidiel, servis a mnoho ďalších služieb.
A musím vyzdvihnúť aj ústretový a profesionálny prístup chlapcov z tímu, ktorí ochotne poradia a pomôžu.
Želám veľa spokojných zákazníkov a vaše služby ešte určite využijem.

Viktor Kahaj
5-stars

Vybrna praca celeho personalu vidno ze su to odbornici vo svojom obore. fantasticky pristup celeho personalu a nehovoriac o vybornom servise aut a taktiez ochoty vsetkych chalanov. jednoznacne odporucam v kazdom ohlade. 

Daniel Vrábel
5-stars

S čistým svedomím môžem odporučiť služby Auto PDK. Prístup, komunikácia a jednanie so zákazníkom sú ukážkové. Príklad od nich si môžu brať aj autorizované predajne áut.
V mojom prípade som využil dovoz automobilu. 
Pán Kurucz mi garantoval, že auto bude v poriadku. Následne vybavili všetky formality a veci okolo prihlásenia a ja som prišiel už iba pre auto, kedy som ho videl prvý krát. Auto bolo skontrolované, vyčistené, ošetrené a pripravené akoby vyšlo priamo z linky.
Určite budem ďalšie auto brať z tejto firmy. 
Ďakujem p. Kuruczovi a celému kolektívu Auto PDK

Pedro Nosál
5-stars

Veľmi dobrá skúsenosť, ak budem kupovať v budúcnosti jazdené auto, určite sa znova pozriem na Vašu ponuku. Komunikácia milá a promptná. Všetka byrokracia ohľadom prepisu vozidla poriešená a všetko bolo v cene. Stav vozidla výborný. Najprv som dostal len faktúru, keď som vyžiadal aj kupno predajnú zmluvu, tak nebol problém ju vystaviť. Takže ešte raz.. veľmi dobrá skúsenosť. 

Lukáš Hliboký
5-stars

Bežne nepíšem recenzie ale na Auto PDK musím lebo mám s nimi osobnú skúsenosť. Auto som hľadal niekoľko mesiacov prešiel som viacero autobazárov ale s prístupom akí majú v Auto PDK som sa ešte nestretol. Hlavne prístup pána Kurucza ktorý si získal moju dôveru je veľmi férový a hlavne ľudský . Autá majú čistú jasnú históriu a super stav .Predajom auta s nimi vzťah nekonči pomohli mi aj s mojím problémom na aute a opravu preplatili. S autom som spokojný a Auto PDK určite odporúčam za mňa si určite zaslúžia titul AUTOBAZÁR ROKA.
ĎAKUJEM VÁM

Miriama Danová
5-stars

Vďaka PDK a p. Kuruczovi sa podarilo oceniť moje vozidlo pre účely dedičského konania veľmi rýchlo. Musím vyzdvihnúť ústretový a ochotný prístup, profesionalitu a vysokú úroveň. Ďakujem a určite odporúčam 

Marianna Mary
5-stars

Málokedy sa v dnešnej dobe vidí takýto prístup, úprimnosť a ochota vo všetkých smeroch v tomto segmente. Musím vyzdvihnúť trpezlivosť a príjemný prístup p. Čačka ako aj p. Kurucza, ktorí napriek mnohým otázkam vždy reagovali príjemne a ústretovo. Vďaka nim mám skvelé auto, ktoré nielen po technickej ale aj vizuálnej stránke spĺňa všetky moje očakávania. Môžem len odporúčať a nebáť sa im plne dôverovať. 

Michal Bebjak
5-stars

Predtým ako dám hodnotenie som chcel na aute niečo odjazdiť. Takže po 8 mes. a niečo cez 10000 km som stále maximálne spokojný s tým, že som sa rozhodol pre AutoPDK. Páni z PDK mi pre prebratím auta zaistili servis auta, nové pneumatiky, výmenu brzdových platničiek a prihlásenie do iného okresu. Nemal som skoro žiadnu starosť. Auto funguje ako má.  Ďakujem, že to čo robíte robíte poctivo a pre zákazníka. Za mňa TOP

Jaroslav Kyselovič
5-stars

Nekupoval som svoje prvé auto ani tridsiate prvé, ale konkrétne je to moje tridsiate tretie auto a preto verte, mám nejakú tú praktickú skúsenosť s predajcami nových i jazdených vozidiel. Spoločnosť Auto PDK som si vybral na základe referencií a práve kvôli doterajším skúsenostiam s predajcami som navštívil Auto PDK s náležitou dávkou skepsy a bez prílišného očakávania. 
Bola to chyba. 
S radosťou môžem potvrdiť, že Baťove princípy v podnikaní a obchode ešte stále fungujú a neviem nájsť doteraz jednu vec s ktorou by som nebol v procese kúpy a následného servisu až po prihlásenie vozidla spokojný. 
Vozidielko ma čakalo presne podľa ,,objednávky", s odborným vysvetlením a odporúčaniami pri výbere detailov vozidla, podložené faktickým zdôvodnením každého jedného odporúčania od predajcu. Jedným slovom odbornosť a profesionalita. Prichystanie vozidla na prevzatie bolo NA KĽÚČ, čo ocení každý kto si trochu váži svoj čas a v neposlednom rade oceňujem absolútne ľudský prístup. Žiadne triky a žiadna hmla. 
Cena na mieru a GARANCIA KM ( ale tá naozajstná), nemám čo dodať. Ak by som rozpísal všetko čo ma doslova prekvapilo a to pozitívne, bolo by to asi na knihu...Zistil som následne, že je to už tretí krát AUTOBAZÁR ROKA, dnes viem, že nie náhodou a že to nie sú prázdne slová. Pán Peter Kurucz najneskôr o dva roky sa vidíme keď budeme špecifikovať parametre ďaľšieho vozítka. Dovtedy, obrovský rešpekt a poklona, viete byť vzorom nielen v obchodnom procese, ale zároveň aj v ľudskom prístupe pre každého. Ďakujem !!!
PS.: Aby som nielen chválil, odvtedy si auto musím tankovať ja, ale už si zvykám,  Držte sa PDK-ci !

Igor Mäsiar
5-stars

S Auto PDK som bol od prvého kontaktu úplne spokojný. Profesionálny, ústretový a priateľský prístup, ktorý neskončil ani po predaji a najmä úplná spokojnosť s kúpeným autom. Aj keď som mal auto vopred overené(žiadna mačka vo vreci, auto malo pravidelný a výlučne značkový servis až do momentu predaja), predajca mi pri obhliadke sám odprezentoval detaily vrátane nedostatkov, ktoré by sa laik zrejme ani nevšimol.
Pozitívne hodnotím aj nadštandartnú prípravu auta na predaj - auto bolo naozaj profesionálne vyčistené, prasknuté čelné sklo vymenili na svoje náklady.
Recenziu píšem pol roka po kúpe auta a menšej reklamácii, ktorú mi predajca bez zbytočných otázok vybavil k mojej úplnej spokojnosti. To je moment, kedy by sa väčšina autobazárov s vami už ani nebavila. 

Slavo Berta
5-stars

Nezvyknem písať recenzie no v prípade PDK som sa rozhodol sa podeliť o moju skúsenost!

Môžem naozaj pochváliť jednanie celého týmu, seriózne, príjemné a rychle , kúpa prebehla ako mala , navyse cca týždeň po kupe som našiel drobnú závadu ktorú mi dohode terminu opravili. 

Jozef Kováč
5-stars

Pred 2 rokmi sme kúpili v tomto autobazáre auto. Bolo to prvé auto, ktoré som kupoval, navyše nie pre seba ale pre mamu. Takže som mal množstvo možno aj zbytočných otázok, no predajca mal so mnou trpezlivosť na všetko mi odpovedal, bol ústretový a na čom sme sa dohodli, tak to platilo. Auto bolo odvtedy aj v servise na ročných prehliadkach a nie je s ním žiadny problém. Cena za auto bola adekvátna. Nebolo ani lacné, no ani drahé. Keď som dal parametre vozidla do kalkulačky min. financií na približný odhad ceny, tak vyšlo cca to isté rozdiel bol do 200 €. Ja som mal s PDK dobrú skúsenosť a ak by som potreboval znova kupovať auto, išiel by som tam znova. 

lubo farkas
5-stars

AutoPDK som spoznal na základe odporúčania mojich známych. Veľmi si chválili ochotný prístup a férovú cenu. Oboje môžem jedine potvrdiť. Odkúpili odo mňa a mojich známych za posledné 3 roky viacero vozidiel a presvedčil som sa, že nimi daná cena je férová, aktuálna a obchod spoľahlivý. Rovnako som cez tento autobazár kúpil dve autá, ktoré spoľahlivo fungujú. Za mňa palec hore. Robia to najlepšie meno odvetviu predaja jazdených vozidiel.???? 

Martin Hegeduš
5-stars

Prístup lepší ako u mnohých officiálnych dílerov - čiže férový, žiadne zbytočné čakanie, informovanie o každom kroku. Auto tip-top. Odporúčam 

Beata Fuzata
5-stars

Čakala som pár mesiacov, či budem s autom spokojná a povedala som si, že potom napíšem recenziu. Málokedy sa človek stretne s takým príjemným kolektívom a hlavne profesionálnym, no zároveň ľudským prístupom.Auto mi doviezli tak, ako sme sa dohodli, vyriešili všetko na jedničku a dodržali do bodky, čo sľúbili. Auto som si preverila, keďže dôveruj ale preveruj a sedela servisná história a dokonca mi aj povedali, že boli dva diely prelakované a aj to bola pravda. Za mňa maximálna spokojnosť, najmä oceňujem prístup pána Zámečníka, aj pána majiteľa Kurucza, ktorý sa správal ako bežný člen kolektívu. Naozaj sa toto málokde vidí. želám veľa šťastia páni. 

Miroslav Košut
5-stars

Najlepší autobazár TOP !!!
Profesionálny prístup a rýchle vybavenie !!!
Veľká spokojnosť !!!
ODPORÚČAM 

Monika Szijarto
5-stars

Super predajcovia


Zdroj: Facebook.com

Andrea Pekarcikova
5-stars

Sluzby Auto PDK mozem len odporucat-ochota,profesionalita,spolahlivost,rychlost.


Zdroj: Facebook.com

Richard Ri Chard
5-stars

Chalani dakujem za pomoc ste TOP
Odporúčam všetkým !!!!


Zdroj: Facebook.com

Coco Bello
5-stars

Profesionálny prístup ku klientom max spokojnosť :)


Zdroj: Facebook.com

Emil Sanchez Bellák
5-stars

Odporucam PDK.
Predaval som auto. Seriozne a rychle jednanie.
Max. spokojnost aj s kupnou cenou +vybavenie vsetkych zalezitosti ako je prepis auta a pod.


Zdroj: Facebook.com

Matúš Ilčisko
5-stars

Spokojny nad mieru.mam uz skoro dva roky skoda superb ale do auta okrem vymeny oleja som nedal ani jedine 1e.


Zdroj: Facebook.com

Vladimír Miško Hanzlík
5-stars

Profesionalny pristup a kvalitne sluzby..vrelo odporucam vsetkym ;-)


Zdroj: Facebook.com

Martin Slobodník
5-stars

Profesionálny prístup a super služby môžem len odporúčať


Zdroj: Facebook.com

Katarína Nemešová
5-stars

Mozem len odporucit! Mily a ochotny vzdy usmiaty a napomocny. Pomozu pri vybere auta, nestacaju km a maju preverene vykupene auta!!! A hlavne miluju svoju pracu, ktorej rozumeju! Ked kupit jazdene auto tak len PDK.


Zdroj: Facebook.com

Peter Matlák
5-stars

Ďakujem chalanom z PDK za ich služby spojené s mojim individuálnym dovozom auta z AT. Postarali sa jednoducho o všetko čo bolo treba na SK. Bol to darček k výročiu a k narodeninám a keď sa vraví, že žena šťastná, tak muž šťastný, tak to proste platí... ešte raz ďakujem.


Zdroj: Facebook.com

Marta Paľková
5-stars

Ochota, ustretovost a priamo vam vedia chlapci povedat ze co za co. Mne osobne helfol Peter Kurucz. Dakujem


Zdroj: Facebook.com

Michal Mizzu Ruža
5-stars

Neda mi nenapisat sem nieco:

Pred par tyzdnami som isiel pozriet jedno nemenovane auto ktore bolo v PDK na predaj. Samozrejme ze s velkou nedoverou voci bazaru pretoze vsetci vieme ako to na Slovensku funguje. Ked som prisiel a zacali sme diskutovat s predajcom o aute bolo to nieco uplne ine ako to naco sme na Slovensku zvyknuty. Ziadne zbytocne reci okolo toho ake je auto dokonale atd. ale seriozny pristup ku vsetkym veciam ktore sa tykaju auta. Boli mi na rovinu povedane nedostatky (aj ked ich nebolo vela) bolo mi povedane co sa s autom robilo skratka vsetko co clovek potrebuje vediet. Jednou vetou povedane velmi profesionalne a seriozne jednanie predajcu. Par dni na to som auto kupil a musim povedat ze som dalsim 100% spokojnym zakaznikom PDK. Vsetko prebehlo expresne rychlo na nic som nemusel cakat skratka servis aky sa v tejto krajine nevidi. Taktiez musim spomenut jednu udalost ktora sa stala minuly tyzden.... drobna chyba ktora nebola sposobena nikoho vinou. Od podvozku isiel divny zvuk tak som zavolal do PDK a do hodiny som mal problem vyrieseny a auto opravene ESTE RAZ TO ZOPAKUJEM !!! DO HODINY!!! a ziadne nedvihanie telefonu na styl sak auto sme predali tak mame ´´na salame´´. Bola to iba povolena skrutka na stabilizatore ale to je jedno. Pri obchode nejde o to aky problem vznikne ale o to ako sa k danemu problemu postavim a toto zvladlo PDK na jednicku.


Zdroj: Facebook.com

Na zaver este dodam ze ludia by si mali uvedomit ze ked je nieco podozrivo lacne a vyzera to ako najlepsia kupa v historii ludstva tak myslim ze na 99,9% to tak nebude. PDK je miesto kde naozaj dostanete kvalitne sluzby a preto si zasluzite privlastok full car service ESTE RAZ DAKUJEM A PRAJEM VAM VELA USPECHOV

Igor Alfie
5-stars

Niekoľko áut som už odporučil svojim známym. Každý z nich si jazdí dodnes spokojne a so zárukou, že vozidlo nie je stočené (čo je na slovensku národný šport bohužiaľ).
Musím taktiež vyzdvihnúť ich profesionalitu a promptnosť pri starostlivosti o zákazníka.
Ak chce niekto kupovať vozidlo s overenou históriou a nie mačku vo vreci, tak jedine
Auto PDK !!!


Zdroj: Facebook.com

Kajka Cimermanová
5-stars

Určite odporúčame PDK na 100%...:-) Seriózny,profesionálny a veľmi ľudský a prístup k zákazníkom.Boli sme veľmi milo prekvapený,keďže určite viete ako to v bazároch chodí.Autíčko je krásne v top stave,tešíme sa.....:-).
PDK prajeme veľa spokojných zákazníkov.


Zdroj: Facebook.com

Klaudia Karlíková
5-stars

Auto PDK je pre nas synonymom kvality a profesionality na TOP urovni!
Na zaklade niekolkorocnej skusenosti mozme zhodnotit, ze spolocnost Auto PDK nam vzdy pomohla s kupou noveho, predajom stareho auta, vybavili vsetky formality a zalezitosti s tym spojene - leasing, poistky, prepis atd...
Chlapci z Auto PDK su ochotni, mili a hlavne ludski, so vsetkym poradia, vyznaju sa a su 100% spolahlivi! 
Vrelo odporucame a my sa tesime na dalsiu spolupracu:-)

Este raz dakujeme Petovi a Simonovi a prajeme veeeeela dalsich spokojnych klientov!

Peter a Klaudia Karlikovci


Zdroj: Facebook.com

Alexander Václavik
5-stars

Odporucam Auto PDK vsetkym a dam za nich ruku do ohna. Mam od nich auto dovezene zo zahranicia a nemozem byt spokojnejsi. Svojim pristupom a sluzbami bezkonkurencny autobazar.


Zdroj: Facebook.com

Danka Horňáčková
5-stars

I ked nemam osobnú skúsenosť s kúpou autíčka od PDK , ale mozem ba dokonca musim vrelo odporúčať .Nakolko som sa stala aj ja ,ako lajik kupujúci si auto , obetou stočenia o cca 100 000 km od predajcu ...
Dakujem za úžasnú pomoc a ochotu tohto Teamu , pri overovaní , prehliadke a veskerej pomoci, ale moje veľké dakujem patrí Peter Kuruczovi. Bez toho ze by ho zaujimalo ze nemam s ich servisom nic spoločne ani moje auto , čiste z ľudského hľadiska a presne dôvod toho ze upozorňujú a nesúhlasia s problematikou stacania km, mi nezištne a velmi ochotne pomohol a vzal veci a riešenie do vlastných rúk . Som milo prekvapená nakolko dnes sa s takýmto správaním clovek nestretne a tolkou ochotou a pochopením . Veľké dakujem


Zdroj: Facebook.com

Ján Bohony
5-stars

Auto som sice u tejto firmy nekupoval ale využil som služby poistenia a bol som maximálne spokojný poradili,vysvetlili ukázali na konkrétnych príkladoch bolo to poučné múdre a určite sa na vás obrátim aj pri poistení nášho druhého auta len čo mu skončí viazanosť ešte raz sa vám chcem veľmi pekne poďakovať


Zdroj: Facebook.com

Marcel Lorinc
5-stars

Clovek sa malokedy stretne s korektnostou a fer pristupom. Obzvlast v autobazaroch sa clovek boji co kupi. Ja som stastie na chalanov v PDK auto v bratislavskej Petrzalke. Ciste nahodou som zbadal autobazar a hned mi padlo do oka pekne auto ktore tam bolo vystavene. Necakal som ze by taky servis ako poskytuju v PDK. Clovek sa boji hlavne ked auto dovezene. PDK zabezpecilo kontrolu auta v znackovom servise, aby som sa ukludnil ze vsetko v poriadku. Zabezpecili fimancovanie za neskutocne vyhodne splatky bez oje.. dinelych podmienok s ktorymi sa stretete vo velkych ratingovych autobazaroch. Ved splatka na 15000 auto s 10% akontaciou mi vysla na nejakych 230eur na 4roky zaco by som ani uver v banke nevyvil. Auto prihlasili na policii a vybavili vsetky formality. Rozhodne mozem odporucat vsetkym, ktori hladaju fer spolahlivost a korektny pristup.


Zdroj: Facebook.com

Peťo Abari
5-stars

Profesionalny pristup a maximalna spokojnost


Zdroj: Facebook.com

Petra Salva
5-stars

Najlepsi z najlepsich najkrajsie a najlepsie auticko sme od nich dostali  vsetko na jednicku . Inam uz urcite nepojdeme 


Zdroj: Facebook.com

Barbora Zahradnikova
5-stars

Keďže Petra poznám od strednej školy a zakladali sme spolu školský časopis, už vtedy som vedela, že je mladý, progresívny a slušný človek. Jeho prístup sa nezmenil a poznáme sa, radšej ani nepíšem, koľko rokov. Ďakujem za perfektný prístup a prajem celému tímu stále tak spokojných zákazníkov, ako majú. Krásne Vianoce 


Zdroj: Facebook.com

Peter Hladký
5-stars

Jediný obchodník z autami, ktorý si získal skutočne moju dôveru. Opakovane je profesionálny prístup samozrejmosťou, rozsah služieb vzrástol a Auto PDK by som nenazýval bazárom, ale autocentrom. Môžem povedať, že svojou prácou ľudia v Auto PDK naozaj "pečú chlebík", ktorý sú ochotní aj sami zjesť :) ... myslím, že to hovorí za všetko. Veľká vďaka, doporučujem a rád sa kedykoľvek vrátim. Peter


Zdroj: Facebook.com

Martina Šajarová
5-stars

Kúpiť auto v PDK bolo to najlepšie rozhodnutie. Servis aký som dostala bol na jednotku. S profesionálnym prístupom aký mi ponúkli v PDK som sa zatiaľ nestretla. Všetko mi bolo dopodrobna vysvetlené a na jednom mieste vyriešené aj poistky. Takze som to mala ako na zlatom podnose. O nič som sa nestarala. Myslim že kvalita služieb akú ponúkajú chalani v PDK už niekoľko rokov môže malo kto na Slovensku prekonať. Preto ďakujem za všetko. A verim že kto kúpi vozidlo tu tak nebude ľutovať. Myslim že nepotrebujete mať reklamy na každom kroku ako iné firmy ponúkajúce vozidlá. Stačia spokojní zákazníci ktorí tu Vám reklamu spravia najlepšiu.


Zdroj: Facebook.com

Martin Heňo Henyig
5-stars

Neviem ako by som to opísal jedným slovom a preto napisem viac ???? prístup k zákazníkovi - fantastický, servis - fantastický, poradenstvo- fantastické, cena - fantastická, ochota - fantastická, služby - fantastické.... Vrelo odporúčam a ďakujem velmi pekne. PDK prajem vsetko dobré aj do budúcna v nových priestoroch a vela spokojných zákazníkov. ????


Zdroj: Facebook.com

Zuzana Šajmovičová
5-stars

Rychlost vybavenia predaja stareho a kupy noveho auta ma nadchla :) dakujem chlapcom


Zdroj: Facebook.com

Jardos Origoš
5-stars

Chalani z PDK super.Bol som trochu skeptický,keďže sa toho dnes narozpráva o autobazaroch,ale musím hodnotiť veľmi pozitívne.Vo všetkom poradili,pomohli (prepis,poistenie),ak človek niečo potrebuje snažia sa spolu sním príjsť na tú najvhodnejšiu možnú variantu,ako voči klientovi.Veľmi ústretoví a dá sa dohodnúť.Hodnotím veľmi kladne 


Zdroj: Facebook.com

Ivana Janosikova
5-stars

Je to dlhý príbeh a nebudem vás ním zdržiavať... ale v skratke. Keď sa z cudzích ľudí vďaka skvelému prístupu a ľudskosti stanú priatelia, myslím že to hovorí za všetko! Pokiaľ chcete serióznosť aj keď sa celkom nevyznáte, môžete 100% dôverovať! Za mna obrovské ĎAKUJEM


Zdroj: Facebook.com

Damian Dominik Bugyi
5-stars

Spokojny zakaznik: sluzby, pristup, ochota atd...  ;-)

Zla Jana
5-stars

Dakujem auto PDK Teamu za skvelé autíčko ????
???????????????????? ????
O službách , prístupe a profesionalite sa ani baviť nemusíme ???????? za mňa palce hore ????????????

Sára Fúsiková
5-stars

Skvelý prístup, všetko rýchlo vybavené, sme aj s manželom veľmi spokojní

Michal Fašung
5-stars

Práve som si kúpil svoje prvé auto a som veľmi rád, že som prišiel do Auto PDK. Všetko prebehlo bez problémov a starostí. Pomohli mi s výberom auta, vybavili mi PZP, havarijné poistenie, prepis auta. Odporúčam každému, kto má záujem o profesionálny prístup a kvalitnú starostlivosť.

Mišo Bebjak
5-stars

Predtým ako dám hodnotenie som chcel na aute niečo odjazdiť. Takže po 8 mes. a niečo cez 10000 km som stále maximálne spokojný s tým, že som sa rozhodol pre AutoPDK. Páni z PDK mi pre prebratím auta zaistili servis auta, nové pneumatiky, výmenu brzdových platničiek a prihlásenie do iného okresu. Nemal som skoro žiadnu starosť. Auto funguje ako má :) Ďakujem, že to čo robíte robíte poctivo a pre zákazníka.

Dagmar Cifrová
5-stars

nie som žiaden automobilový fanatik a znalec a práve preto oceňujem prístup, profesionalitu tímu Auto PDK, pretože som sa rozhodla kúpiť značku, ktorú som vôbec nemala v " hľadáčiku". A to len vďaka odbornému a ľudskému prístupu, trpezlivosti s akou mi všetko vysvetlili a vliali mi dôveru, že sa nemám báť nových technológií. chlapci ďakujem, hoci s automatom jazdím len druhý deň, už som jeho výhody ocenila. Z radosťou odporúčam využiť služby tímu Auto PDK

Mária Dingová
5-stars

Auto PDK mi odporucil kolega a po stretnuti, na ktore som sa povodne isla len poradit, som odchadzala unesena a s novym autom. Pan Kurucz mi poradil, vsetko vysvetlil, trpezlivo zodpovedal moje otazky a cely proces prebehol neuveritelne rychlo. Ocenujem ochotu, profesionalitu, mily a prozakaznicky pristup celeho timu. Auto PDK budem urcite vrelo odporucat kazdemu :)

Matej Janček
5-stars

Maximálna spokojnosť. Ochotný, priatelský, komunikácia na úrovni narovinu všetko povedané čo bolo s autom robené nerobené, trpezlivosť aj viac krát to isté vysvetliť, osobne som na začiatku nedôveroval( veď dnešný svet zlo samé) ale všetko na čom sme sa dohodli tak aj bolo uskutočnené. Šefino pohodák chalani tiež všetci mna osobne vybavoval Igor, len odporúčam. 

Simona Suchanova Bajcarova
5-stars

Kúpili sme u Vas auto v januári, čiže sme ho mali ešte v garancii, objavili sa problémy s únikom vody. V servise zistili ze je pokazený drahy diel a bez problémov a vyyhovarania nám v rámci záruky auto opravili. Výborná komunikácia, prístup k zákazníkovi. Iba som sme sa utvrdili svojou skúsenosťou, že titul autobazár roka si zaslúžia

David Draga Chnoupek
5-stars

Za moju rodinku, môžem len vrelo odporučiť tým z Auto PDK. Všetky záležitosti od nájdenia vozidla, dovozu , prepisu a poistenia sme vyriešili v podstate online s pomocou p. Kurucza a jeho týmu. Nový člen rodiny sa udomácnil a sme nadmieru spokojný s autom, ktoré nám Auto PDK doviezlo/odovzdalo. Servis,reálny stav vozidla a komunikáciu hodnotím na 1*. Nemohli sme urobiť lepšie , ako osloviť práve ich. Ďakujeme 

Ľuboslav Farkaš
5-stars

Auto PDK je skvelá spoločnosť tvorená profesionálmi v odbore. Ďakujem za promptné riešenie odkupu vozidla a férovú cenu. Kvalitou sú pozitívna slovenská “anomália” 

Andrej Svitek
5-stars

Profesionální přístup celého teamu zaměstnanců autobazaru. Se vším poradí, pomůžou a zařídí! Mohu pouze doporučit využití jejich služeb. Využil jsem odkup starého a kupu nového…….vše bez starosti a vše podle dohody! Velmi pěkné Vám děkuji a těším se znova až s Vámi budu opět něco resit. 

Marosch Vito Palesch
5-stars

Doba je zlá, korona okolo nás zúri, ľudia sú nervózni a podráždení. Viac sa stretávate s neochotou než s dobrým slovom a pomocou. Viac sa na nás valia zlé správy než tie dobré. Tiež sa "plácam" v podnikateľských problémoch, doprava a preprava pomaly ale isto zakapáva a tiež som nútený riešiť veci, ktoré ma ťahajú ku dnu. A žiaľ, aj svojich miláčikov sa musíte zbaviť, či sa Vám chce alebo nie a či Vám srdce krváca alebo nie. A potom hľadáte ďalšie riešenie. Z veľkého praktického do malého, praktického. Z dieselu do benzínu ... po dlhých rokoch. Keďže hviezda na volante je vysoko návyková, mojim snom bol síce malý, no kompaktný mercedes, teda MB A-klasse. Po neustálom viac týždňovom hľadaní po inzerátoch, sa tento sen začal rozplývať. No občas to slniečko predsa len zasvieti aj mne, pretože mi ten sen splnil Peter Kurucz z Auto PDK . Vďaka však patrí nielen jemu, ale celému tímu chalanov z Auto PDK, pre ktorých aj v tejto zlej dobe neexistuje slovo problém, ktorí hľadajú riešenia pre svojich zákazníkov, a ktorí mi pomohli splniť aj môj sen. Chalani veľké ... ĎAKUJEM 

Pedro Nosál
5-stars

Nemám rada všelijaké vybavovačky, a keď som kvôli rodinným problémom zostala s deťmi zrazu bez auta a nemal mi kto poradiť, kde kúpiť spoľahlivo nové a ako sa s celým problémom popasovať, dostala som od kamarátov tip na Auto PDK. V ťažkej situácii mi ako neznalej žene vo všetkom ochotne pomohli a vyriešili za mňa celý proces od A po Z. Príjemne a jednoducho. Pomohli mi získať úver, poradili. Ani neviem ako sa to zomlelo, ale som za všetko veľmi vďačná a určite aj v budúcnosti rada využijem Vaše služby. Veľká a úprimná vďaka aj za to, že mi vždy pomôžete s každým ďalším problémom, ktorý si neviem a nemám čas zorganizovať. Napr. Stk, náhradné vozidlo počas drobných opráv atď. Obrovská pomoc pre trošku nepraktický typ ako som ja  Ďa-ku-jem!!! 

Janko Janíčko
5-stars

Nikdy som na nic recenziu nepisal ale teraz spravim vynimku. Uz dlhsiu dobu som Auto PDK sledoval na socialnych sietiach alebo v mediach. Velmi na mna zaposobila osveta tykajuca sa jazdenych aut a ich boj proti stacaniu kilometrov a celkovo podvodov co sa bezne na jazdenkach robia. Taktiez na mna urobilo velky dojem to ze finacne a inak podporuju chore deti!! Takze som sa rozhodol ze ak budem auto kupovat tak urcite u nich. Ten den prisiel. Zbadal som inzerat na krasny Passat ktory splnal vsetky moje poziadavky. Takze po povoleni od manzelky () som si auto zarezervoval. Od zaciatku bolo vystupovanie a komunikacia p. Kurucza na velmi vysokej urovni. Ziadna arogancia a podobne veci. Riesili sme s nim aj financovanie pri ktorom sa zrejme trosku zapotil ale aj tak sa jeho pristup absolutne nezmenil. Nakoniec to bola len nejaka byrokraticka hovadina ktora sa potom vyriesila asi za 15 minut. V Auto PDK nemali absolutne ziaden problem ani s tym aby sme si auto dali skontrolovat do servisu podla nasho vyberu. No a potom sa stala neprijemnost za ktoru nemohol nikto len ten pan ktory nase auto na KO suchol a este aj usiel z miesta cinu (naco si ludia potom platia PZP??)!!! Pan Kurucz ma o tejto udalosti hned informoval poslal fotky poskodenia a bol ochotny nam hned vratit zaplatenu zalohu v plnej vyske. Dohodli sme sa ale ze sa auto da opravit a vsetko bude ako nove. A naozaj bolo. Auto slo do znackoveho servisu takze vysledok bol 100%.... Nakoniec dosiel tak tuzobne ocakavany den odovzdania. Auticko doslo krasne ciste z vonka z vnutra a dokonca vonalo novotou. Bolo neuveritelne zachovale nato ze malo 119tis. km. A samozrejme aj co sa tyka technickeho stavu. Dolozena servisna historia bola samozrejmostou. Skratka velmi dobra kupa za rozumnu cenu. Co ma velmi milo prekvapilo bolo to ze nam vykompenzovali dlhsiu cakaciu dobu co som vobec necakal a ani nepozadoval. 
Takze tymto by som chcel podakovat p. Kuruczovi a samozrejme celemu timu Auto PDK za skvely velmi ludsky a ustretovy pristup a skvele sluzby. S manzelkou vrelo odporucame a urcite sa tam za par rokov vratim pre dalsieho krasneho Passata!! TAKZE ZA NAS VSETKYMI DESIATIMI!!

Lukáš Gnebus
5-stars

Tým že som dlho na internete hľadal rôzne ponuky aút a predajcov, nevedel som si predstaviť kúpu auta od súkromnej osoby alebo iného predajcu. Po odporúčaní od kamošov, sme s manželkou navštívili Auto PDK. Milo sme ostali prekvapený s prístupom a vedeli sme, že sme na správnom mieste. Pretože taká férovosť a ústretovosť sa v dnešnej dobe nevidí tak často. Auto ktoré sme si s v Auto PDK vybrali, splnilo naše očakávania. Služby a tím, ktorý tvoríte je skvelí
Ešte raz veľká vďaka !!

Stevo Forgac
5-stars

Takze 3 mesiace od kupy auta , absolvovana STK+EK , auto uplne v pohodicke . Jednanie a sluzby na najvyssej urovni , ochotta , poradenstvo , proste TOP . Odporucam su skvely  

Silvester Kovacs
5-stars

Zdravicko , musim sa tiez pridat , kupoval som auto v PDK , a neskutocna spokojnost , auto som si vybral z ponuky predobjednavky co este nebol v bazari takze som to nevidel vtedy nazivo  . Vsetko my povedali ukazali pri prvom stretnuti co som mal vediet o aute , drobne chybicky , servisnu historiu ,vybavu. Vybavili my komplet vsetko co som chcel aj ako extra olej v prevodovke a aj letne prezutie a aj prepis do okresu takze ziadnu starost som nemal , len sadnut a jazdit  Proste super pristup , pani vedia co robia a robia to super dakujem 

Ivana Janosikova
5-stars

Je to dlhý príbeh a nebudem vás ním zdržiavať... ale v skratke. Keď sa z cudzích ľudí vďaka skvelému prístupu a ľudskosti stanú priatelia, myslím že to hovorí za všetko! Pokiaľ chcete serióznosť aj keď sa celkom nevyznáte, môžete 100% dôverovať! Za mna obrovské ĎAKUJEM 

Lucia Zaviačičová
5-stars

Chcela by som podakovat este raz za profesionalny pristup, ale hlavne ludsky pristup pana Kurucza a ostatnych zamestnanocv. Hned ako sme prisli do PDK tak sme citili ze tam robia ludia ktori maju radi svoju pracu a zalezi im aj na zakaznikoch. Obehali sme vela miest a bazarov a vacsinou sme sa bohuzial citili tak ze otravujeme. Pan Kurucz sa k nam hned pristavil a vypocul si ake mame cca predstavy, a ani so skusobnou jazdou nebol problem. Aj ked to s nami mozno nebolo najjednodusie ,pan Kurucz bol stale velmi ochortny co si velmi vazime. Nakoniec sme si vybrali auto ktore bolo najvhodnejsie pre nas a sme zatial velmi spokojni. Este raz dakujeme a vrelo odporucame. 

Martin Janitor
5-stars

Ďakujem za ponuku a odkúpenie môjho auta. Predaj prostredníctvom PDK mi doporučil samotný oficiálny predajca danej značky v BA a presvedčil som sa, že som urobil ten najlepší krok. Otestovanie a kontrola auta zamestnancom PDK bola dôkladná a prebehla bez akýchkoľvek komplikácií. Komunikácia, ako aj ponuka ceny bola viac, než korektná. Rovnako hodnotím aj finálne prevzatie auta a pomoc s papierovaním. Keď budem predávať svoje súčasné auto Toyota RAV4 hybrid, určite bez obáv ako prvých oslovím PDK. 

Kristina Kolembusova
5-stars

So službami PDK s.r.o som nadmieru spokojna. Od obhliadky, cez odskúšanie až po prepis auta. Boli maximálne ústretoví. Spoločnost som vyhladala na základe odporúčania ich predošlej klientky a skutočne som milo prekvapená, že všetko prebehlo bez komplikácii. Ďakujem za sprostredkovanie a férové jednanie. 

Matej Koncal
5-stars

Skvely pristup, ak je s niecim problem, urobia vsetko, aby Vam ho co najsrychlejsie vyriesili. Jednoznacne odporucam. 3 kolegovia sme uz odtialto brali auta, vsetci sme spokojni. Vdaka! 

Jana Sobotová
5-stars

Ich prístup je proste skvelý. Vážia si každého zákazníka. Ked budem meniť auto, tak opäť cez AutoPDK. Neváhajte ich osloviť, poradia a pomôžu. Ďakujem chlapci 

Mary Prokopová
5-stars

Túto spoločnosť a jej služby vrelo odporučam.Profici +ľudsky pristup.
Moja osobna skusenost:
-predaj mojho vozidla
-pomoc pri poistnej udalosti
-a kupa noveho vozidla z ich ponuky.
Moja spokojnost je na 6⭐⭐⭐⭐⭐⭐ 

Peter Hlaváč
5-stars

V deň prevzatia vozidla sa nečakane vyskytla závada na rozvodovke. Auto sme vrátili na reklamáciu, kde nám bola reklamácia uznaná a bolo ihneď poskytnuté náhradné vozidlo adekvátnej triedy. Do 2 dní bolo auto opravené v rámci záruky. Robila sa GO rozvodovky xDRIVE a úkony s tým súvisiace, a výmena prednej poloosi. Keďže autá striedame zhruba každý rok, tak sa dá povedať, že máme bohaté skúsenosti s autobazármi. Dovolím si pána Kuruca a jeho tím vyzdvihnúť na to najvyššie miesto v rebríčku transparentnosti a korektnosti slovenských predajcov jazdených automobilov. Auto bolo po oprave odovzdané v tip-top stave, komunikácia bola skvelá, všetko vysvetlili a boli ústretoví v každom smere. Tohto predajcu môžem úprimne každému odporučiť a teším sa na našu prípadne budúcu spoluprácu. 

Monika Prielozna
5-stars

Boli sme veeelmi spokojni s pristupom :) SUPER!!!!


Zdroj: Facebook.com

Dusan Stancik
5-stars

Auto PDK Pacisami odporucam kazdemu


Zdroj: Facebook.com

Andrej Brezničan
5-stars

Odporucam,ochotni ludia,ktori vzdy pomozu ;-)


Zdroj: Facebook.com

Majuska Ranincova
5-stars

Najlepší predajca. Spoľahlivosť, ústretovosť, ... Maximálna spokojnosť. Dakujem


Zdroj: Facebook.com

Roman Miškovič
5-stars

Klobúk dole pred chalanmi. Vedia čo robia. Prototyp FULL SERVICE. Môj detailný komentár nájdete na Časovej osi pri príspevku zo 17. februára 2016. Tam pochopíte, ako sme s nimi spokojní a hlavne ako to dosiahli. Chalani, len tak ďalej. Sme vašimi novými vernými zákazníkmi. Rodina Miškovičová


Zdroj: Facebook.com

Milanko Dùbravčan
5-stars

Moja manželka je veľmi spokojná s autom Suzuki Sx4, ktoré si tu kúpila, ale aj prístupom personálu PDK. Len tak ďalej, želám veľa úspechov.


Zdroj: Facebook.com

Branislav Lewik
5-stars

Serióznejšie služby a jednanie asi ťažko nájdete.


Zdroj: Facebook.com

Ivica Ficekova
5-stars

Spokojnost!


Zdroj: Facebook.com

Michal Buranovsky
5-stars

po 4té nesklamali, dáma a páni a spol., klobúk dole


Zdroj: Facebook.com

Jana Werner
5-stars

Velmi profesionalny a ludsky pristup. Vysli mi maximalne v ustrety - hlavne vo velmi kratkom case, co bolo pre mna dolezite. Poradili aj vybavili, naozaj super servis bez zbytocnych starosti.


Zdroj: Facebook.com

Martina Gombova Hutterova
5-stars

Dobry den, rada sa zapojim do hodnotenia. Kupovala som 2 auta. Pristup chalanov hodnotim na 1. Tu najdete skutocny proklientsky pristup. S kludnym svedomim, mozem iba doporucit. Ak budem znova potrebovat auta, viem, kam mam prist.


Zdroj: Facebook.com

Zuzana Štrosová
5-stars

Ďakujem spoločnosti PDK za perfektné a rýchle služby ohľadne môjho auta, ktoré ma dnes zradilo a nechalo na moste v čase najväčšej dopravnej premávky. Ste top


Zdroj: Facebook.com

Ondrej Porubec
5-stars

Urcite maximalne odporucam PDK chalanov, velmi priatelsky, transparetny a profesionalny pristup, co je este stale dost ojedinely jav v biznise s jazdenymi autami. Vyuzil som ich sluzby na prihlasenie vozidla dovezeneho z cudziny, ako aj vykup stareho vozidla. 
Ferovy pristup od zaciatku az do konca. V buducnosti urcite rad opat vyuzijem ich sluzby.


Zdroj: Facebook.com

Aďka Součková
5-stars

Srdecna vdaka za pristup, ferove jednanie, kvalitu sluzieb, bezproblemove vybavenie vsetko na jednom mieste Vrelo odporucam! Zelam celemu timu PDK vela uspechov!


Zdroj: Facebook.com

Katarína Rybárová
5-stars

Prečo práve spoločnosť PDK s.r.o.??? Už niekoľkokrát som mala možnosť využiť služby spoločnosti PDK s.r.o..Vždy, v krátkom čase našli výhodné riešenie k mojej spokojnosti. Pozitívne hodnotím,že aj v dnešnej dobe som sa stretla s priateľským prístupom zamestnancov a ich ochotou pomocť ľuďom! V priebehu JEDNÉHO týždňa mi všetko vybavili:
- nahlásili škodovú udalosť do poistovne
- zobrali auto na obhliadku
- dali mi opraviť moje auto
- poskytli mi náhradné vozidlo
A vďaka nim už ani neviem, že som mala nejakú autonehodu. Spoločnosti PDK s.r.o. patrí jedno obrovské ďakujem!!!Vrelo odporúčam aj ostatným klientom, pretože sú podľa mňa jednotkou na TRHU!!!!


Zdroj: Facebook.com

Kovco Lojzo
5-stars

Auto PDK je veľmi úspešná spoločnosť, nakoľko do biznisu prináša to čo v tejto modernej dobe chýba a to je ľudskosť. Tak milých a ústretových ľudí nenájdete len tak hocikde. Ochotne poradili, zabezpečili a autíčko pripravili na dohodnutý čas odovzdania. Maximálne som spokojný a budem Vám robiť len tú najlepšiu reklamu Páni a Slečna. Prajem veľa úspechov a ešte raz veľká vďaka.


Zdroj: Facebook.com

Lucia Václaviková
5-stars

Chlapcov z Auto PDK poznám uz roky. Pomáhali mi pri registrácii este môjho prvého vozidla. Nakoľko som už vtedy bola s ich prístupom a službami na 100% spokojná, požiadala som ich o pomoc aj v čase, keď som v svojom zamestnaní mala na starosť cely vozový park firmy. Vedela som, že sa možem na nich kedykoľvek obrátiť a spoľahnúť na kvalitu ich služieb! Ste top a za svoju prácu si zaslúžite viac ako týchto 5*! ;)


Zdroj: Facebook.com

Martin Móza
5-stars

Som od prírody neveriaci Tomáš, ale kamarátovo odporúčanie, Váš prístup a full service služby ma presvedčili. Na základe tohto všetkého Vás môžem a určite budem len a len odporúčať.
Ja, manželka aj dcérka sa tešíme z nášho nového auta, želáme si veľa šťastných kilometrov a zážitkov s ním spojených a Vám želáme veľa spokojných klientov a obojstrannej radosti z dobre vykonanej práce.
Ďakujeme chlapi, ďakujeme Auto PDK


Zdroj: Facebook.com

Tatiana Harmady
5-stars

Musím povedať, že keď som predala svoje prvé auto a začala som sa obzerať po inom, mala obavy - od koho mám kúpiť auto. Pozerala som súkromné inzeráty, ale bola som sa pozrieť aj v neslávnom obrovskom bazáre. 
Nakoniec som dostala odporučenie na PDK tak som sa tam zastavila. Povedala som, čo chcem aj čo nechcem a stretla som sa s úžasným prístupom. Všetko mi bolo vysvetlené, nikto ma do ničoho netlačil, chalani veľmi milí. To proste asi človek vycíti, keď niekto robí poctivo svoju prácu a má ju rád. Na druhý deň som už odchádzala v krásnom Leone :) a nestarala som sa o nič. Vybavili prepis, poistku...ani neviem, kedy a kam by som to šla riešiť :) Obrovské Ďakujem, chalani držím Vám palce, nech Vám seriózny prístup vydrží. PDK môžem len a len odporučiť.


Zdroj: Facebook.com

Norbert Szó
5-stars

“SÚPer” tž. Len 3 slovíčka: 
Spoľahlivosť, ústretovosť, profesionalita na N-tú! 
Auto PDK je zatiaľ  bazara čo som sa stretol...., a nie je to moje prvé auto 
MAXIMÁLNE ODPORÚČAM!!!


Zdroj: Facebook.com

Peter Barta
5-stars

Ahojte! Veľmi rád sa zapojím do hodnotenia aj ja! Musím objektívne zhodnotiť prístup chalanov z Auto PDK. Pred 3 rokmi som si od nich kúpil VW Touran a mám ho dodnes. Autíčko poslúcha ako švajčiarske hodinky, až na malé rutinné opravy. Už vtedy som bol veľmi spokojný s ich službami. Cítil som sa ako v bavlnke. Zadal som si požadovaný typ auta - a bez problémov mi ho v krátkom čase priniesli. Ale! Dôveruj ale preveruj! Auto som si skontroloval a bolo v perfektnom stave a bez stočených kilometrov. Veľmi ma potešili.Po rokoch som sa rozhodol rozšíriť svoj "vozový park". Pustil som sa do hľadania SÁM. Ponuky na internete a v bazároch boli však plné nástrah a vozidiel v katastrofálnom stave. Čo obhliadka to hrôza. Snažil som sa...no nájsť VW Sharan v dobrom stave a bez najazdených 200000km sa fakt nedalo. Obrátil som sa teda znovu na nich. Neľutujem! Svoje služby za tých pár rôčkov ešte viac premakali. Dostal som Sharana podľa svojich predstáv - dovezeného zo zahraničia s ideálnymi kilometrami (podotýkam, že som si ich preveroval a fakt sedia! ). Autíčku som nesmierne rád a ešte vďačnejší som Peťovi a Šimonovi, že ma takto potešili. Služby naozaj na úrovni, všetko som dostal ako na zlatej tácke. Nemal som starosti ani s administratívou. Takže opäť veľké ĎAKUJEM ! držte sa


Zdroj: Facebook.com

Igor Sadilek
5-stars

Dobry vecer, ja teda bez dovodu nikoho a nic nechvalim, dnes, po mojej skusenosti s vykupom mojho noveho vozidla v zaruke musim vyzdvihnut obchodneho ducha tejto firmy, transparentnost a v neposlednom rade vazenie si potencionalneho zakaznika. Viem o com rozpravam, dnes sa uz slusnost bohuzial ani v obchodnych kruhoch nenosi.... Tu, ani zdaleka tieto “novodobe” pravidla obchodovania neplatia, vsetko prebiehalo podla dopredu dohodnutych krokov, necudujem sa, ze ocenenia a recenzie uzivatelov su mimoriadne pozitivne. Bravo, velka vdaka za moznost spoluprace, verim, ze moje auto bude dlho sluzit novemu majitelovi.


Zdroj: Facebook.com

Martin Kolárik
5-stars

Ku dnešnému dňu je tu konečne miesto aj pre moju recenziu... tím PDK Auto a ich bazár považujem za top bazar a tím ľudí ktorý vedia čo robia a navyše sú prozákaznicky, empatický, ľudský, just in time - vždy na 100% a ešte mnoho superlatívov na ktoré si len spomeniete v súvislosti s touto brandžou. Doteraz som využil prakticky všetky služby Auto PDK od A po Z, cez registráciu dovezeného vozidla, financovanie, servis, poistenie, individuálne poradenstvo, a mnoho ďalšieho.. ale až dnes som vozidlo od PDK kupil!!! Maximálna spokojnosť po kazdej stránke, práve preto je PDK autobazarom roka 2017! Korektný a seriózny prístup, dôvera, spokojnosť, nadštandardný prístup - to je AUTOBAZAR AUTO PDK


Zdroj: Facebook.com

Peťo Abari
5-stars

Profesionalny pristup a maximalna spokojnost 


Zdroj: Facebook.com

Peter Kralowic
5-stars

Prostredníctvom tohto autobazáru sa mi podarilo predať jazdené vozidlo, pričom oceňujem najmä profesionálny a ľudský prístup pracovníkov, ktorý sa v dnešnom svete vidí málokedy. Predovšetkým ďakujem p. Kolárikovi, ktorý mi pomohol s predajom auta cez partnerskú spoločnosť a v mojej komplikovanej osobnej situácii sa nezištne snažil nájsť riešenie. Odporúčam vaše služby každému a ak budem v budúcnosti kupovať alebo predávať auto, určite sa vrátim.


Zdroj: Facebook.com

Juraj Juráš Fábry
5-stars

Kupu auta cez PDK odporucam vsetkymi desiatimi. Od vyberu auta, cez vybavenie administrativy, po odovzdanie. nasli mi auto, presne podla mojich predstav. Pristup a komunikacia chalanov je na 1ku!! 


Zdroj: Facebook.com

Václav Verner
5-stars

Už dlho som sa nestretol s takým prístupom ako v auto PDK , “zákazník , náš pán “ takto by to malo vyzerať všade kde sa podniká . Žiaľ toto pravidlo sa vidí dnes už len ojedinele . Chalani robíte to perfektne a ten titul si právom zaslúžite ! Prajem veľa úspechov a spokojných zákazníkov !!!


Zdroj: Facebook.com

Jaroslav Kyselovič
5-stars

Nekupoval som svoje prvé auto ani tridsiate prvé, ale konkrétne je to moje tridsiate tretie auto a preto verte, mám nejakú tú praktickú skúsenosť s predajcami nových i jazdených vozidiel. Spoločnosť Auto PDK som si vybral na základe referencií a práve kvôli doterajším skúsenostiam s predajcami som navštívil Auto PDK s náležitou dávkou skepsy a bez prílišného očakávania. Bola to chyba. S radosťou môžem potvrdiť, že Baťove princípy v podnikaní a obchode ešte stále fungujú a neviem nájsť doteraz jednu vec s ktorou by som nebol v procese kúpy a následného servisu až po prihlásenie vozidla spokojný. Vozidielko ma čakalo presne podľa ,,objednávky", s odborným vysvetlením a odporúčaniami pri výbere detailov vozidla, podložené faktickým zdôvodnením každého jedného odporúčania od predajcu. Jedným slovom odbornosť a profesionalita. Prichystanie vozidla na prevzatie bolo NA KĽÚČ, čo ocení každý kto si trochu váži svoj čas a v neposlednom rade oceňujem absolútne ľudský prístup. Žiadne triky a žiadna hmla. 
Cena na mieru a GARANCIA KM ( ale tá naozajstná), nemám čo dodať. Ak by som rozpísal všetko čo ma doslova prekvapilo a to pozitívne, bolo by to asi na knihu...Zistil som následne, že je to už tretí krát AUTOBAZÁR ROKA, dnes viem, že nie náhodou a že to nie sú prázdne slová. Pán Peter Kurucz najneskôr o dva roky sa vidíme keď budeme špecifikovať parametre ďaľšieho vozítka. Dovtedy, obrovský rešpekt a poklona, viete byť vzorom nielen v obchodnom procese, ale zároveň aj v ľudskom prístupe pre každého. Ďakujem !!!
PS.: Aby som nielen chválil, odvtedy si auto musím tankovať ja, ale už si zvykám, ;) Držte sa PDK-ci !

Victor Silva
5-stars

When friends from the old days who like cars get together to run a business, it cannot go wrong. I’m not from Slovakia and I was looking for my first car bought in SK. Slovaks warned me that it was not easy to find a good used car here, that most sellers were not trustable, they usually lie, change mileage etc....I knew it would not be easy. Peter was the only seller that I actually felt was genuine, no small talk. All cars are well maintained, properly cleaned to be shown, with a full service history and guaranteed. He has even taken cared of the registration for me. It’s been almost 4 weeks now since I picked up the car and I could not be happier. I had just a small issue with a tail light but he did not hesitate to take care of that, I fixed it and he fully reimbursed me without questions asked. I recommend 100%.

Zuzana Maxová
5-stars

dakujem za ochotu a pomoc :)

Peter Mikulášek
5-stars

Autobazar je tak maly ze som sa k nemu dostal iba cez vozidlo samotne. No musim ocenit profesionalitu aj expresne jednanie. Na auto som prisiel pozriet v utorok a v piatok som si ho odviezol uz prepisane s SPZ, s PZP aj s "dialnicnou znamkou" k tomu ešte vemi mile bonusy naviac ale tým sa nechajte prekvapit ak sa rozhodnete pre kupu auta v PDK.-) Este raz dakujem.

Karolína Lesniewska
5-stars

V PDK som si vybrala svoje prvé autíčko a musím povedať,že som si nemohla vybrať lepšie. Perfektný prístup k zákazníkom, žiadne podvodne praktiky,mám všetky papiere zo servisov auta..auto mi nachystali-sadnúť a jazdiť ...nemám čo dodať som nadmieru spokojná s mojou Corsou, ide jak drak :) ešte raz veľké ĎAKUJEM

Silvester Kovacs
5-stars

Zdravicko , musim sa tiez pridat , kupoval som auto v PDK , a neskutocna spokojnost , auto som si vybral z ponuky predobjednavky co este nebol v bazari takze som to nevidel vtedy nazivo :) . Vsetko my povedali ukazali pri prvom stretnuti co som mal vediet o aute , drobne chybicky , servisnu historiu ,vybavu. Vybavili my komplet vsetko co som chcel aj ako extra olej v prevodovke a aj letne prezutie a aj prepis do okresu takze ziadnu starost som nemal , len sadnut a jazdit :) Proste super pristup , pani vedia co robia a robia to super dakujem 

Danielka Rősselová Olenočinová
5-stars

Samozrejme odporúčam Auto PDK na všetko, čo sa týka auta. Ja som jednou z najspokojneších ich zákazníkov. Veľmi sa teším, že som pri kúpe môjho auta natrafila práve na nich. Touto cestou by som rada aj pozdravila skvelý team PDK a prajem im veľa spokojných zákazníkov... ❤️❤️❤️

Ľubica Kremeňová
5-stars

Auto PDK som nasla hladanim na FB bez predchadzajucich skusenosti.
Na moju ponuku predat svoj VW Polo reagovali operativne.
Cely pristup od zaciatku az po konecny predaj auta absolutny palec hore pre cely team.
V dnesnej dobe clovek miestami mysli, ze sniva :)
Chlapci, nech sa dari!
Kazdemu len doporucujem :)

Top